| Ecou a întrebat:

Deci! salut. ¿ un microfon de studio gen acesta http://www.okazii.ro/catalog/44004965/microfon-de-studio -t-bone-sc440-usb.html#galerie se aude bine conectat direct la calculator sau terbuie statie?

3 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Nu ai nevoie de statie la micul ala, in schimb iti trebuie un mixer, daca nu ma insel tipul acela de mic necesita Phantom Power (o tensiune suplimentara ) ca sa si faca treaba
daca l bagi direct in calculator nu ai facut nimic
succes

| dudu13 a răspuns:

Trebuie statie

| mbmtv a răspuns:

Nu trebuie nici statie nici phantom power...se conecteaza prin usb si se aude destul de bine