| anonim_4396 a întrebat:

(deşi a mai fost pusă întrebarea asta de o mie de ori) Care e ultima melodie pe care ai ascultat-o?

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......DujDdpusCo

| RareşTPUro a răspuns:

INNA ft. Marian Hill - Diggy Down (Extended Club Version by DJ.Rares).

| KamaSutra a răspuns:

Lana Del Rey- you can be the boss

| LePotato a răspuns:

RED - Confession

| syd2 a răspuns:

Deci melodia asta e hard rock metal death core etc etc doar ca la pian deci fii ochi si urechi

https://www.youtube.com/watch?v=yQw3DvqEbxI

| Croampa a răspuns:

Slipknot- devil in i

| LaughingKarima a răspuns:

Simon Curtis - Get in line

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti raspund maine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drowning Pool - Think, mai inainte am ascultat un album pentru a 4-a oara cred... De la Agalloch, ar trebui sa ii incerci. Btw ai intrebari misto.

| L1feDRAIN a răspuns:

Asta: https://www.youtube.com/watch?v=rSJ-Uq9r9j0 si dupa aia m-am culcat si am inceput sa pling din cauza trecutului.

| shadow72 a răspuns:

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

| Morrígu a răspuns:

Kempes - Loc pustiu.

| Furti a răspuns:

Valsul iubirii de Eugen Doga.
(sau sa spun valsul unei iubiri pierdute?)

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Troyboi - Do you (bass boost) big grin