| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Doamne...cat de frumos canta fata asta:X! http://www.youtube.com/watch?v=QT332x3uoHo&feature=relat ed

Voua cum vi se pare?:)

Răspuns Câştigător
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Wow, chiar le da clasa altor "vedete"!

11 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Prea adevarat ce sa zic are talentwinkingbvo eihappy

| viatadecacatt a răspuns:

Dalove struck frumos are voce

| daniDeeDee a răspuns:

Foarte frumos!

Imi place! love struck

| costyn162 a răspuns:

Are talent

| Gregory a răspuns:

Buna! Frumos, dar mai are mult de lucrat. Ca sa fii cu adevarat cantaret trebuie sa ai in primul rand un dar (in cazul de fata voce) de la Dumnezeu, sa faci multe ore de canto, exercitii de respiratie, sa tii anumite regimuri stricte - o pregatire intensa din multe puncte de vedere.
Dintre cataretii adolescenti mie cel mai mult imi place de Bianca Ryan, fata ce a castigat prima editie a concursului "America's got talent", la varsta de numai 11 ani. Ascultati si voi:
http://www.youtube.com/watch?v=XcEo5H97CLM

| JoJo a răspuns:

Dupa cum zic si comentariile de pe youtube:
His voice is awesome!happy

| CristineDelaruss a răspuns:

Super frumos :X fhoai:X ce super vid :X vocea :X

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Chiar canta frumos:X... mie una imi placehappy

| georgianaelena12 a răspuns:

Da are o voce foarte buna.Ar putea sa fie vedeta si sa cante toate cantecele pe care le stie si ar fi decat o singura cantareata in lume.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Dap chair are voce :X

| larisa_6959 a răspuns:

Da, chiar are voce...nu ca altele