| AT a întrebat:

Dovedeste ca ai imaginatie! Spune ce vrei si iti dau funda DACA ai imaginatie! Baftaaa!

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Momentan, imaginatia mea nu este disponibila momentan. Va rugam sa reveniti mai tarziu. La revedere!

7 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Ce pacatos esti @server.
phbbbbt

| dyannee a răspuns:

Aripi negre falfaie in tacerea obscura a noptii...

| Moonster a răspuns:

Vreau sa fiu DUMNEZEU ca sa pot sa mi le indeplinesc pe toate

| Bylok a răspuns:

Eu as vrea sa pot sa imi arat sentimentele fara sa-mi fie frica de reactia celor din jur si sa termin pregatirea scolara pentru a pleca cat mai repede din tara asta.Si daca as reusi sa plec din tara asta as vrea o masina decapotabila neagra, un apartament luxos sau o vila cu piscina:d un iaht si o insula care sa-mi poarte numele:d si bine inteles un iubit frumos foclove struck

| andreushk a răspuns:

As vrea sa am un sifonier plin de imbracaminte.
pe partea dreapta a sifonierului sa fie foarte multe sartarele destul de micute unde sa imi pun pantofii (animal print ) sa am un loc plin cu umerase pe care se vor afla tot felul de rochite colorate, elegante, de seara. pe partea stanga sa fie pantalonii jeansii, panatalonii scurti treisferturi love struck langa ei se vor afla bluzele : tricouri bluze cu maneca lunga. iar undeva in mijloc se va afla o oglinda mare( unde imi pot admira corpul, si imbracamintea laughing) ) pe parginea oglindei se vor afla tot felul de bijuterii, margele, cercei, bratari,, inele love struck si sa nu uiam de curele esarfe si ochelari de soare love struck
imaginatie bogata ce am laughing. fundita?

| TheNinthKoopa a răspuns:

Orice?
ehhh...
Vreau sa am ca animal de companie un lup mare alb cu ochi albastri, coada de scorpion, si in locul labei drepte din fata sa aiba un tun care sa traga cu fulgere de gheata. si pe spate sa aiba scris cu litere japoneze albastre "Nero", pentru ca asa vreau sa fie numele lui. Dar cel mai important, sa-mi fie totusi loial... cu asa un animal, poti sa mori in secunda 2 laughing
asta e o parte din ciudata mea imaginatie O_O"

| malina_2068 a răspuns:

As vrea sa am un pestisor auriu care sa imi indeplineasca 3 dorinte prima ar fi sa existe un taram diferin cu curcubee, ponei flori parfumate (taramul fetelor) a doua dorinta a mea ar fi sa existe un mall plin de haine bijuterii cosmetice coafoare si fiecare articol sa aiba magazinul lui unul de jeansi sa fie jeansii de culori diferite cu mii si mii de modele, cu fermoare magazine cu esarfe vii colorate jachete din piele din tot felul de animale a treia dorinta am mea ar fi sa existe un spa intr-o pestera si acesta sa aiba bai de namol impachetari cu alge tratamente faciale masaje cu lubrifiante si...si. masaje da masaje cu creme dim lacrimi de pui de panda si bai relaxante...
cam asta este un sfert din imginatia mea...