| ColorsAmazing a întrebat:

Draga TPU cum se numeste melodia pe care amina ii danseaza lui rashid in iubire si onoare :X:X:X:X va rog din suflet

3 răspunsuri:
| neededspark a răspuns:

Melodia se numeste iubeste un vis, si o poti asculta pe http://neededspark.blogspot.com/......n-vis.html

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Melodia se numeste:Adrian-Iubesti un vis...o s-o cautzi si o vei gasi
funditabatting eyelashes...plss

| Alecs01panda a răspuns:

Coaee nu e adevarat nu se refera la mel aia...stiu si eu desspre care e vb.o caut de mlt dar nu dau de ea...ahh. oricum raspunsuriile voastre nu sunt corectewinking scumpelorwinking laughinglaughing