| dulcemaria_1483 a întrebat:

Dulce maria, anahi sau maite? care credeti ca are cea mai frumoasa voce?

Răspuns Câştigător
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Toate trei love struck
sunt bestiale.:*

10 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Dulce maria, parerea mea. Imi place mult si de Maite :X ii tare draguta!

| Rj a răspuns:

Anahi.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Maite:X

| Andreea1130 a răspuns:

Dulce:X

| LoveToHate a răspuns:

Maite...are o voce super si e si draguta!
Anahi...hmm...nu stiu mi se pare prea fitoasa!
Dulce Maria... n-am nimic cu ea. e simpatica si are voce!
Intre Dulce Maria si Maite as alege pe Maite.parerea mea.

| dutadaniel a răspuns:

Anahi

| blondutzata a răspuns:

Toti aproape anahi anahi dar cum este maite nu este una e frumoasa bestiala si in plus are voce de aur nu precum anahi o fitoasa "soy la nina que siempre qisiste in my " ce proasta e

| asdfghjklmnb a răspuns:

Maite nu mi se pare cine stie ce, deci dintre dulce si anahi clar anahi!

| 2Names a răspuns:

Anahi fara suparare

| universe a răspuns:

Pai dupa parerea mea Maite si Anahi sunt la fel de talentate... dar as alege-o pe Maitewinking