| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca GnR se reunesc?

7 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Nici macar reuniune nu o sa fie.Axl a trimis o scrisoare reprezentantilor Rock N' Roll Hall of Fame prin care anunta ca nu va fi prezent.

| Holocaust a răspuns:

"Se reunesc" doar cu ocazia unei ceremonii de la Rock and Roll Hall Of Fame.Mai bine zis, se reunesc(probabil) doar pentru o zi.Mai departe nu prea cred.Eu aşa am înţeles.

| Ronnix a răspuns:

Da, este adevarat.

| NuclearAssault a răspuns:

Nu se mai reunesc nici macar la ceremonia Rock N Roll Hall of Fame pentru ca Axl Rose e un ipocrit si nu vrea sa dea ochii cu fostii sai colegi, prin urmare nu vine la ceremonie straight face

| thegatekeeper a răspuns:

Da si nu. Se vor reuni pentru Rock And Roll Hall Of Fame pe 14 aprilie, insa nu va exista o reunire a trupei in ceea ce priveste concertele si restul. Citez: "Slash a confirmat faptul ca formula originala Guns N Roses nu va concerta in cadrul evenimentului. 'Simt ca sunt obligat sa fiu prezent si as vrea sa cant insa asa ceva nu se va intampla.'" Ma indoiesc ca vor mai canta vreodata in formula originala. Uite aici cate ceva:
http://www.metalhead.ro/......110977-l-1

| UrBaN99 a răspuns:

Da:X asa am auzit si eubig grin

| BoAa a răspuns:

Da