| TheBlackEmo a întrebat:

E o melodie pe youtube pe care as vrea sa o downloadez (de pe youtube cu tot cu videoclip) stie cineva cum sa fac asta?

1 răspuns:
| AliceArisu a răspuns:

Daca folosesti Firefox Mozilla poti intra pe site-ul Firefox Mozilla Add-ons si dai la search"YouTube Video Downloader" sau ceva de genu, dai pe "Add to Firefox" si programul ti se va instala.Fiecare program are o metoda diferita de a downloada videoclipele; la unele trebuie sa dai click dreapta ca sa iti apara o functie de download, in tim ce la altele iti va aparea un buton cu download in timp ce vizionezi un videoclip pe YouTube, undeva langa butonul de Subscribe. Sper ca te-am ajutat.