| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie care era cantata de o fata blonda care era pe un pian...melodia este ritmica gen Cascada. In videoclip este o fata imbracata in albastru si un baiat, urca pe niste scari si in timp ce se saruta baiatul da drumul alarmei de incendiu si incepe "ploaia". Cine stie cum se numeste funda.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu pot daca nu imi dai macar cateva secunde din melodie sa ascult sau niste versuri, trimite-mi un link cu melodia la id asta: delahoiajk8j e id meu.

| William a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu pot daca nu imi dai macar cateva secunde din melodie sa ascult sau niste versuri, trimite-mi un link cu melodia la id asta: delahoiajk8j e id meu. Sper ca te-am ajutat.