| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie care imi placea mult. Adica mai mult povestea, nu canta... de la Varu' Sandel nu prea ascult din astea dar melodia asta chiar imi place... o balada de fapt. Daca nu ma insel se numea "Balada fotbalistului". Imi amintesc cateva versuri care erau ceva de genu': "Foaie verde mar domnesc/ Tot ce-mi place si iubesc e fotbalul romanesc". Asa incepea parca si mai tin minte ca la un moment dat spunea "Cristi Chivu frumuselul/ Conversa de zori cu mielulu/ ". Si chestii din astea. E haioasa melodia.
Stie cineva unde pot da de melodia asta? Va rog mult de tot. Sau daca o are cineva sa ma anunte. Ms big grin

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Acelashi/fc8a2316fa9861
sper ca asta e melodia pe care o cauti!

| iri a răspuns:

Nup, era o alta melodie, o balada happy
Dar mersi ca ai incercat sa ma ajuti