| IamFantastic a întrebat:

Era o melodie dar nu stiu cum se numeste dar stiu videoclipul ei:
Melodia este una care o dadea la kissFM/TV, U TV, M tv
Videoclipul era cam asa: O femeie coboara dintr-o masina, face 2 pasi si un hot da cu bicicleta peste ea si ii fura geanta.
Hotul fuge 10 metri si un om deschide usa la masina si il loveste pe hot apoi se ia cu el la bataie.
Apare un copil costumat in anger, roteste roata de la bicicleta si timpul se da inapoi. totul revine la normal si hotul nu i-a mai furat geanta.
Cum se numeste melodia? FUNDA LA SIGUR!

Răspuns Câştigător
| Metamorphose a răspuns:

Morandi-Angels :D uite linkul: http://www.youtube.com/watch?v=P94hxfJEw-o Sper ca te.am ajutat si ca asta e piesa.:D

1 răspuns:
| IamFantastic explică:

Scuze daca am mai scris niste cuvinte gresit