| DeeaDLove12 a întrebat:

Era o melodie in discoteca incepea cu o chitara si apoi canta o fata care zicea cam asa[heei stiu ca nu zic corect dar eu zic ce am auzit] don ma lips du maladu da ne ma de mi samba de 2 ori si era un ridm tataratatatatatatatam tam tam tam tam laughing))
Apoi melodia era mai lenta si canta un baiat "megusta siente tu amo megusta tu meor"
Sa nu radeti de mine va rog si ziceti-mi daca stiti ce melodie este

Răspuns Câştigător
| LiaLiana a răspuns:

Buna! Cred ca te referi la melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=qxfQXvQ5MrE :D. Sper ca te-am ajutat :*