| Jony123 a întrebat:

Este acum o melodie noua care incepe cam asa: uuuu a Guestmixes abebe, uuuuu abebe, cum se numeste? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Narcotic Sound & Christian D. - Dansa Bonito nu stiu daca e asta eu am fost primul funda daca e asta

4 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Enrique Iglesias - Tonight (I'm Lovin' You) feat. Ludacris
http://www.youtube.com/watch?v=Jx2yQejrrUE

| Lala20 a răspuns:

Nu-s sigura, dar poate fi Narcotic Sound ft. Christian D- Dansa Bonito. Desi nu la inceput canta parte cu "uhh ma babe". Funda daca te-am ajutat!

| Anonimul8297 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar parca e Dan Balan -Justify Sex. S-ar putea ca raspunsul meu sa fie total eronat dar poate am dreptatehappy.

| georgecl a răspuns:

Narcotic Sound and Christian D - Dansa Bonito