| RockLegend a întrebat:

Este adevarat ca e un site/program care daca fredonezi sau canti o melodie care ti-a placut iti dau numele melodiei, artistu, genu. etc? daca da dati-mi link va implor (normal dau si fundita)

1 răspuns:
| Bliss_2955 a răspuns:

Eu in telefon cand intru in player am o sctiune "Gasire muzica" aici inregistrez (fredonez) ce imi mai aduc eu aminte din melodie si dupa se trimite la un server. Aplicatia functioneaza, imi gaseste melodiile (cel putin ce am cautat pana acum). Nu stiu daca e ceva de genu si pentru pc sau daca se poate lua de undeva chestia asta. Eu am cautat pe net dar pana acum nu am gasit. thinking