| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber a murit? Am auzit ca pe 8 martie, avionul in care era s-a prabusit si el a murit pe loc. Este adevarat?

309 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Nu a murit!

Ce ironie!

| lilstar a răspuns:

Am dat din intamplare de intrebarea asta...mda e o prostiebig grin jb nu are de gand sa moara in curand so chillhappy
am ramas uimita cand am vaz ca altii se bucura...bai frate cum puteti sa va bucurati ca moare cineva? adica persoana aia care moare e copilul cuiva, sau parintele unor copii, sau bunici etc. Cum ati putea sa va bucurati? mi-e scarba de voi. Aici pate sa ajunga gelozia voastra? frustrarea? patetici sunteti.

| Ioana250 a răspuns:

Sunteti culmea cei care ziceti ca "-VAI CE BINE CA A MURIT". Nu a murit. asta s-a zvonit acum mult timp iar el a zis pe site-u lui ca e bine si nu a patit nimic! Asa ca nu va bucurati de geaba.Si apropo nu are cum sa moara, eu il iubesc deci nu are cum.

| Ioana250 a răspuns:

NU A MURIT! Nua are cum. Ce nu pricepeti? E bine mersi.Asta s-a zvonit de mult iar el a scris pe site-u lui ca traieste, ca nu a murit! Va bucurati degeaba!

| Ioana250 a răspuns:

Nu a murit! Stiu sigur (asa ca nu va mai bucurati asa tare). va spun sigur e viu altfel nu mi-ar mai fi raspuns la mail sau la telefon.:p

| Ioana250 a răspuns:

Nu a murit! traieste si oricum daca murea se anunta la TV si nu s-a anuntat nici un accident!:p

| Ioana250 a răspuns:

NU A MURIT E foarte bine...Sunteti niste prosti si niste invidiosi astia care ziceti ca "CE bine ca a murit si ca ne iubeste cineva" Nu stiti ca nu e bine sa te bucuri de rau altora? :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce bucurie, ne iubeste dumnezeu
sper sa fie adevarat love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca justin a murit nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fff frumos si are stil in el de aia ne place el nah
si nu a murit nah ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e adevarat.astea sunt numai cacaturi. love you justin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber chiar super...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teapa fraierilor! NU A MURIT! Muritsii voi de ciudaa ca nu snteti ca el! Daca nu va place de el ce nainba tot comentati! Stati draq pe curu vostruu si cioku` mik don't tell anyone Ce te crezi mai important daca dai un coment cum ca ce bucurie chatterbox Ne iubeste dumnezeu, etc. Da ce *** va deranjeaza el laughingrolling on the floor? Deci serios cu ce va deranjeaza asa de mult oh go on?
Akma dats`i comenturi dinalea numa sa va alfatsii si voi in rahanth oh go on
l-)
Siii stay flex` ca nu o murit love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeez...people are weird

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit ceea ce e foarte bine. imi place foarte mult cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Nu este adevarat. Il ador. Are o voce superba. Ce sa mai zic de par, ochi si stilul lui vestimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Nu este adevarat. Il ador. Are o voce superba.Ce sa mai zic de par,ochi si stilul lui vestimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Binenteles ca nu! Helo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM ID LUI ma gasiti pe amyra_4you ok? am id lui de la impresarul lui pnt ca mama a fost prietena buna cu el daca il vreti buzz me!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normak ca nu a murit am vb eu cu el pe twwiter sh pe facebook ce aveti?:O.Doamne fereste! Nu e destul ca s-a dus M. J sa se duca sh J. B? si mai bine fanele/fanii sa cautati biletele aurii pentru vacanta in BAHAMA CU JUSTINNN...na sh voi astia muriti de ciua ca e viutongue!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati-ma ca am dat id meu nu mai am id lui justin bieber...adica il am dar va rog nu imi mai luati id ...PAstraight face)happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred, el canta asa frumos sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU este adevarat, el este in viata, a scris cantece si sia facut un album

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg rautatile unora. Nu stiu cine e tipul, n-am auzit dar asta nu inseamna ca m-as bucura sa il vad mort. Doamne fereste oameni buni!

ps: l-am cautat pe net, e un baiat ok, normal as spune eu, dar vad ca unii sunt cam ofticosi ca e placut...sau mi se pare mie big grin

Cum te poti bucura de moartea unui om? Plus ca e un baiat tanar, nu e hot, violator sau mai stiu eu ce. hypnotized

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce frate tot sunteti gelosi p el nu a murit canta super bine happy si nu are rost sa fiti gelosi straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, a murit cu puta in tarana de la atata succese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, a murit cu puta in tarana de la atata succese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit.este un zvon stupid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata nesimtire poate avea un om sa-si doreasca sa moara un om cat mai curand? domane fereste! mai ales un viitor michael jackson...si stati voi linistiti ca daca murea acest superb inger pazitor...pana la anul ar plange lumeaaaa si as fi auzit si eu (eu stiu tot despre JB)