| ClaudiaFanMiley a întrebat:

Este adevarat ca Kevin Jonas s-a casatorit cu Danielle Deleasa?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.Nu este adevarat happy

| Bishop a răspuns:

Da, s-au logodit, a aratat pe CNN tongue

| Silvia a răspuns:

Nu, doar s`au logodit acum cateva zile. app`. daca tot esti miley cyrus ar trebui sa stii mult mai bine decat noi ptc tu si Demi Lovato ati fost printre primele care i`ati felicitat:d...

| eliza a răspuns:

Buna! zvonul este fals 100%. pa pa!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Hello Miley, i'm ur fan from Jilava City!rolling on the floorrolling on the floor
Sunt divortati draga...rolling on the floor
Tine intrebarile astea pentru prietenii tai...tongue

| Moneyandfame a răspuns:

Nu ne pasa. Si vezi ca se scrie s-a.

| victoria_8973 a răspuns:

Nea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, voi in loc sa mai invatati la gramatica, stati si puneti intrebari tampite pe TPU? crezi ca pe noi ne intereseaza cine, cu cine s-a casatorit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'au chemat sa le fiu nasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu citesti ziarele?