| Anonima_9977 a întrebat:

Este o melodie ceva de genul: "Hello! say the devil" sau cam asa ceva dar nu stiu cine o canta si cum se numeste melodia. tot ce stiu e ca apare intr-o reclama la sucuri(Nestea, Pepsi)

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Eu tot acolo am auzit-o. Este o trupa de romani: Les Elephants Bizarres - Hello! says the Devil.big grin

6 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Les elephants bizarres-Hello says the devil( e o trupa romaneasca;) )
http://www.youtube.com/watch?v=qoxw0QIAs0o

| Sin a răspuns:

Les Elephants Bizarres. Hello Says the Devil

| ashley26pink a răspuns:

Les Elephants bizarres – Hello! Says the devil
http://www.utv.ro/05103954/10395/
intra aici si o sa gasesti acolo melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Les elephantes bizzares - hello (says the devil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau melodia, si nu stiu cine o canta sper sa stie cineva si sa-mi spuna si mie va pup

| dragoshelu a răspuns:

Cum se cheama maelodia aia de la utv cu tipu ala care e turist si face poze...suna cam asa... i don't love you but i need more time?