| PedoBearIsHereBitches a întrebat:

Este o melodie de la tokio hotel care imi place mult prima strofa daca o traduci in romana adica nu-s tiu sa o traduc toata dar stiu cateva versuri din prima strofa: adica sa o povestesclaughing. deci: ar ficam asa : sa ma/[ne] trezim de dimineata...nu mai stiu ce...si de aceia salut cu "f*uck you].:d cum se numestebig grin?

Răspuns Câştigător
| cinevainpanamea a răspuns:

Cred ca e beichte big grin pentru ca e singura melodie in care aud "*** you " confused

4 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

♥ScReAmInXX♥Marry te rog sa imi trimiti si mie printrun pm playlistul lor.mersi

| LostInDreams a răspuns:

Scream?"you get up, and somebody tell you when you go to, you get there...screaaaaam,tell you fell it, screaaaam tell you believe it.etc? sau scream ca e Hey, you.:"hey, you, we can turn it up, hey you we can turn it up.hai ca asta e singura cu sa ne trezimbig grin. Ce naiba stiu toate melodiile lor pe de rost da cred ca aia cu hey you este. daca nu e aia mai pune odata intrebarea sau da-mi un mesaj pe privat si iti dau playlist ul lor.Hai ca trebuie sa dovedesc ca sunt fana ce naibalaughing. Cred ca aia e...straight face. nu?:S

| LostInDreams a răspuns:

Mai zic odata, cred ca "Hey you" este. uite aici unde o poti asculta cu tot cu lyrics:D.http://www.youtube.com/watch?v=jGxXKZZ75NY.Sper ca asta e:|. hai ca mi-ai dat emotii:((. Da nu stiu nici una in care sa zica f**ca you.:|
Nu hey you etse? Please sa imi zici:)). Te pup:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu