| mateim12 a întrebat:

Este o melodie house, cu un saxofon pe ea si cu o fata care tot repeta: ori "you wanna touch..." ori "you wanna see" si tot repeta chestiile astea... daca as sti macar versurile as putea gasi melodia. stie careva de ce melodie zic?

8 răspunsuri:
| mateim12 explică:

Nu e lollipop insa saxofonul seamana foarte bine cu aceasta melodie.

| mateim12 explică:

Nu e de la alexandra stan, nici lollipop nici saxobeat

| TheLadyA a răspuns:

Si eu caut daca stiu bine tot aceeasi melodie:-s

| Andrici_Ana_1994 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QwnA8L9QcE8 vezi ca asta e melodia. sunt sigura. nu e alexandra stan. e de fapt un remix. am cautat-o si eu o gramada de timp;)