| Biir a întrebat:

Este o melodie la reclama cu Dero, prezentata de Suzana Rosca, iar melodia este ceva de genul:" petele o amintire dero face ce-a promis " si mai zice ceva de paradis. Stie cineva cum se numeste melodiabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Nu este o melodie, e facut special pentru reclama. Daca vrei iti zic versurile:
Petele-o amintire
Dero face ce-a promis
Iar acum iti da de stire:
Vei pasi in paradis!

Cocos si flori tropicale
Noul parfum de vis!
Vara Dero-i numai soare
Plimbate in paradis!

Multe daruri minunate
Si vacante fermecate
Precum Dero ti-a promis
Te-asteapta in paradis!

O zi buna!
Te pup:*

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kiss1 a răspuns:

Asta as vrea sa stiu si eu.:d

| 2l3xandra a răspuns:

Nu cred ca este nici o melodie cred ca sunt doar asa cateva versuri care se aud si in reclama ca nu am gasit nimic nicaierisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele o amintire dero face cea promis iar acum iti da de stire vei pasi in paradi cocosiruri tropicale noul parfum de vis vara de noi numai soare plimbate in paradis ayayai multe daruri minunate si vacante fermecate plimbate unde tia promis teasteapta un paradiis! asa e cantecul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Simona! Daca nu te superi ca te contrazic, dar nu este o melodie, este o reclama. Cea mai frumoasa reclama, iata versurile:
Petele-o amintire
Dero face ce-a promis
Iar acum iti da de stire:
Vei pasi in Paradis

Cocos si flori tropicale,
Noul parfum de vis!
Vara, Dero-i numai soare
Plimba-te in Paradis!

Multe daruri minunate
Si vacante fermecate,
Daca Dero ti-a promis,
Te asteapta in Paradis!

De ro e cel mai bun detergent, cumpara-l si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici eu nu stiu imi poate spune si mie ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele-o amintire

Dero face ce-a promis

Iar acum iti da de stire:

Vei pasi in paradis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dero Plimbare in Paradis - youtube http://www.youtube.com/watch?v=gGtnhrp-v6I&feature=Romtoc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gGtnhrp-v6I&feature=Romtoc
Dero Vacanta In Paradis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce reclama retardataangry si ce fata de imbecila are tipa.cine naiba face reclamele astea?! sunt din ce in ce mai proaste si mai idioate.si cantecul parca e pentru copii de 3 ani. O MARE PORCARIE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un cantec minunata eu o stiu pederost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dero surf vara