| devilll a întrebat:

Este o melodie pe radio zu in araba o difuzeaza destul de des daca stiti careva cine canta si cum i zice la mel
mersi!

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cred ca este vorba de Kobi peretz - Kama Ahava (Niv Cohen Rmx) http://www.youtube.com/watch?v=0x143BCc2e8

| Niiinaa a răspuns:

Nu cumva este piesa asta:arash temtation?thinking eu nu stiu sigur dar incearca funda:Xbig hug plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kama Ahava e sigur

| JuL a răspuns:

stiu ca e Indiana: indiano tech creata de mossano sau mai e una zingarino. Daca te ajuta cu ceva.