| andrei a întrebat:

Este o melodie pe vh1, dar nu precizeaza cum se numeste. In videoclip ii vorba deste un barbat si un caine care merg la un concurs cu caini, iar cainele personajului nu se descurca la probe.
Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Cosminel a răspuns:

Am gasit-ooooooo! Este "Will Young - Come On"

1 răspuns:
| Cosminel a răspuns:

Si eu o caut in disperare. Idiotii de pe VH1 nu s-au sinchisit sa-i puna titlul. De la un timp zici ca-i jungla pe postul asta. Nu mai sunt emisiuni, baga reclame romanesti la salam. Titlul apare acum pe o bara exact pe jumatatea ecranului - alta idee stralucita (daca videoclipul are un final sau inceput interesant nu mai vezi nimic). Bine ca pun titlul la "muzica" lu nea Pitbull (i-a pus managerii mana pe chelie de apare in fiecare videoclip de coca).
Deci daca ii aflu numele te anunt si pe tine aici.