| StrongHeart a întrebat:

Există cineva pe aici care produce muzica in programe(daw)? Ce programe folosiți și cum ați învățat sa le folosiți?
Eu folosesc lmms ca e free dar vreau sa iau ableton pe viitor.

1 răspuns:
| AJUTORR1 a răspuns:

Noroc! Eu spre exemplu folosesc Mixcraft 8 pro studio care este un program ideal pentru mix master ul pieselor de orice fel..eu cant muzica trap. Ableton este un program care pare greu dar de fapt e extrem de simplu si poti face linii melodice, beaturi dar si mix master in el! Are un fel de guide pentru orice vrei sa faci, o secțiune si pe orice apesi ti se explică pe scurt ce face laughing Sper ca te am ajutat!