| ZoR0 a întrebat:

Exista melodii care sa aiba virusi?

4 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

E cea mai idioata intrebare pe care am citito.NORMAL ca da.Depinde de cat de bun e antivirusu tau ca sunt unele antivirusuri care nu ti le depisteaza.

| ChishyyAlle a răspuns:

Da sunt, dar daca intri pe internet nu se intampla nimic, caci doar daca descarci site-uri de muzica sau ceva de genu asta atunci calculatorul se poate virusa si bloca cateodata.Fi linistita, nu o sa ti se intaple daca crezi in sfatul meu happy.Nu te superi daca iti cer funda, nu?

| ZoR0 explică:

Pai am Kaspersky PURE

| catalin123123123 a răspuns:

Din pacate da dar ia-ti un antivirus bun si ala iti da(buzzz) cand gaseste virusu.Succes