| Minty a întrebat:

Exista vreo melodie la care plangeti cand o ascultati sau cand urmariti videoclipul? Care este?

Pentru mine:http://www.youtube.com/watch?v=wwCykGDEp7M

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Guns N'Roses-Don't cry
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plang, dar ma simt putin aiurea, imi zboara gandul peste tot la:
Space bound - Eminem, imi aduce aminte de o prostie imensa pe care am facut`o acum jumatate de an.
Eminem - Mockingbird, imi aduce aminte de tata.
Eminem - Cleanin out my closet, ma face sa ma gandesc la cineva care nu a facut parte din viata mea, dar fara ea nu eram cum sunt acum.
Scooby ft Vescan - In ochii lor, ma face sa zambesc si sa merg mai departe.
Si James Morrison - Please don`t stop the rain, imi creeaza o stare de rahat, dar tinind cont de faptul ca imi place ploaia, imi aminteste de un moment trist din viata mea.
Bafta`!

| miauuau a răspuns:

Michael Jackson - Give in to me
cea mai trista melodie care ma face si sa plang...fii atenta la versuri
worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e tot asta happy.

| pwp a răspuns:

Praf in Ochi-Locul ei