| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti? Vor mai exista prietenii reale sau unde se va ajunge cu tehnologia si implicit internetul? Urmariti si videoclipul urmator: https://www.youtube.com/watch?v=9s0ukQGLXQ4

4 răspunsuri:
| KhludCiprian a răspuns:

Nu, prieteniile reale intotdeauna vor exista. Partea cheie ce cred ca aceste clipuri pierd cu vederea e ca societatea e modelata de tehnologie si ne e teama intotdeauna de ceva netraditional.

| bleakk explică (pentru KhludCiprian):

Posibil sa ai dreptate.

| KhludCiprian a răspuns (pentru bleakk):

Pot sa zic ca sotia am cunoscut-o online. Si pot sa zic ca a fost si probabil e de departe cea mai buna optiune ce as fi putut sa o am. Daca ai gasi o fata pe strada, chiar nu stii ce intalnesti.

Nu vreau sa fiu promotorul intalnirilor online, dar pot sa zic ca sunt cazuri cand o astfel de situatie iti ofera un bine imens de mare
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai deja s-a atins acel prag.