| Florentina9210 a întrebat:

Baieti? Voi din ce categorie faceti parte?

urmariti videoclipul -- https://www.youtube.com/watch?v=tmWSmDqRytg

71 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca ma aseaman cu ala care sta pe telefon dar nu in chestia aia ca il scot si il butonez de fata cu ea, ajung la un moment dat cand nu mai stiu ce sa zic

| RAY a răspuns:

Doar cu cateva fete mam vazut si m-am comportat ca un disperat recunosc asta, sa nu fiu ipocrit vream doar sex de la ele asta cand era mic pe la 18, 19 ani cand credeam ca sufletul conteaza, de atunci nu prea mam vazut cu nici una, dar am cliente cu care conversez si chiar unele fete au ratiune si ai ce vorbi cu ele

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Eu zic sa mai incerci sa te vezi si cu altele. Cunosti persoane noi si de unde stii, poate se leaga ceva.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Da mereu cunosc persoane noi, chiar m-am obisnuit cu asta, inainte eram timid acum vb mult mai mult, nu inteleg de ce imi spun toata viata lor eu find un necunoscut?

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Deoarece esti o persoana care prezinti incredere.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Fizicul meu nu reprezinta o amenitare la adresa lor poate de asta

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Esti baiat bun. Si eu la fel gasesc persoane care incep sa imi destainue mie probleme lor, sa imi spuna ce ii apasa ce nu... se pare ca nu esti singurul
Si da, adevarat, una ca el, insa macar pe jumatea lui, ce, tu nu ai fi vrut una ca Megan Fox?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Normal ca da, de asta ne compromitem majoritatea ca de nu neam compromite am ramane depresivi si virgini, o sasi trimit un documentar

| Drimmero a răspuns:

''Cocalarul'' rolling on the floor)

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ei na, dar ala are bani.winking

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Materialista la nivel pur....barem de-ti placea unul mai instarit, da' asa imputiciuni umane sa-ti placa?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ba, eu glumeam. Si eu care credeam ca faci parte din categoria ''nesimtitul''. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwhahahahaha si inca cum.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Mda, la asemenea pretentii, trebuie sa oferi si tu ceva la schimb. Daca stii la ce m-a refer!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cred ca asa baiat cu bun simt ca mine n-ai mai inalnit de cand lumea si pamantul!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Sunt sigura!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu zice hop pana nu sari gardu'

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Asa e. Ai si tu dreptate. Am tendinta de a judeca prea repede.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Banii nu creaza atractie sexuala, o fata nu se exicta ca vede unul cu banii in scimb cand vede pe unu ca dorian popa ca exemplu atunci da si invers e valabil, adevarul e ca majoritatea suntem disperati asa ca ele se compromit cu noi, un studiu bomba a dovedit ca doar 10% din masculi atrag femeile cu restul se compromit

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Daca e vorba de Dorian..de ce naiba n-am intalnit si eu unul ca el pana acum. sad si acum serios, el asta crede, ca banul face toata treaba, din punctul lui de vedere...

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Ca unu ca dorian cauta una foarte frumoasa ca el, banii nu creaza atractie fizica, asa cum banii nu creaza sasi fie foame, sasi fie sete sa ai frica de ceva etc astea sunt reacti chimice care sunt involuntare cum apar si de ce? e un mister al stiinteti

| OldSoul a răspuns:

Eu sunt mai rau ca toti...
O duc direct la un film sa fiu sigur ca nu-i fac o impresie gresita, iar dupa ce se termina putem discuta filmul, si uite asa o prima intalnire reusita (dar nu prea).

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Un film la prima intalnire, e ceva frumos.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Eh, macar gestul sa fie frumos, daca eu sunt urat! laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Iar incepi, ma? Vrei sa te fugaresc? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Sincer? Nu as refuza, putin jogging de seara. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce nu mi-ai spus pana acum ca le ai cu fuga? Poate iti gaseam un post undeva...

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

A, da? Uimeste-ma!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Hai sa alergam. Vin eu la tine sau tu la mine? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Deja alerg spre tine, ajung imediat! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

''alergarea hotilor de cai'' iti spune ceva?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Mai scuteste-ma!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Bine, hai ca las poarta deschisa!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Adica iti doresti ignorul? Poate sunt eu dilache, dar asta inseamna la mine.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Omg, o spui de parca as pierde ceva. Esti un oarecare de pe internet. Nu te-am vazut niciodata, conversatiile pe care le-am avut, in proportie de 95% au fost la misto si caterinca. Crezi ca imi pasa daca imi dai ignore sau nu?

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Poti sa o inchizi sa nu intre praduitorii peste tine! happy
Sar eu peste poarta! laughing
Cand auzi tu o cazatura, sau eventual pe Leo fericit muscand din mine sa stii ca am ajuns si sa vi sa ma salvezi. laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Ce tii tu la mine. happy
Vin de-a fuga! rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Sa nu ma faci sa astept, ca nu stiu cat de cuminte e Leo! laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Sa fiu sincera, a mai mancat unul mai devreme. Deci, ar trebui sa fi in ''siguranta''.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Total de acord, dar tu chiar nu sesizezi cand bag comentarii la misto?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ba da, dar incearca sa nu o mai faci cu mine. Daca altii iti permit, eu nu o fac! Vorbeste si tu cum o fac si prietenii mei, scurt si la obiect. Ca ne mai permitem cate o gluma asta e altceva, insa tu ai exagerat.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cred ca voi aplica doar tratamentul ''serios'' de acum incolo, nu prea se tine la gluma.

| OldSoul a răspuns:

Apropo...
La multi ani! 1 an de cand esti pe TPU happy

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Multumesc. happy Frumos din partea ta, insa nu sunt doar d eun an aici, ci din 2010, insa asta e cont nou, celalalt vechi i-am uitat parola si nu am mai intrat pe el.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Eh, asta este! La multi ani contului tau nou! laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Nuu, ca tu chiar vrei sa alergi. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Oke, gata!
Noapte buna! laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Somn usor!

| Mayhem666 a răspuns:

Ma bucur tare mult ca eu nu fac parte din nici una din acele categorii.
Apropo, si mie imi place Laura Giurcanu, sunt abonat la ea de ceva vreme. Nu prea imi place ca acum e rasa in cap, dar este decizia ei, nu putem noi sa ii spunem ce sa faca, daca ea e fericita asa, eu o sustin.

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

E ok, tipa. Imi place ca ea nu are figuri ca altele.

| RainmakerX a răspuns:

Ma simt la prima parte - aia care arata mai bine pe Facebook =]]]

Btw, saracul catel... sad

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Din categoria alora cu scula lunga.

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Nici-unul laughing

Adica eu unul sunt unic. Multe fete imi spun ca n-au mai vazut asa baiat la caracter si cum ma port cu ele... si ca le fac sa se simta speciale, desi in ciuda defectelor pe care le am ma cam dezavantajeaza chestia asta.

| Florentina9210 explică (pentru RareşTPUro):

Felicitari! happy

| RareşTPUro a răspuns (pentru Florentina9210):

Probabil ai observat si tu dupa raspunsurile la intrebarile precedente puse de tine, legate de relatie, cum sunt eu de fel. happy

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu nu cred ca ma incadrez in nici una adica eu nu ascult manele, nu as fi atat de nesimtit cu o persoana pe care o vad prima oara si toate cele enumerate.

| Mussette a răspuns:

Tie care iti place? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

Ceva-mi spune ca de Cocalar este ea vrajita!

| Mussette a răspuns (pentru Drimmero):

Fiindca si tie iti place acest gen? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

De d-astea de mahala sa n-aud!

| Mussette a răspuns (pentru Drimmero):

Dar ce ecou dragut are, de se aude in tot blocu. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

A inghitit sistemul cu tot cu subwoofer.

| Mussette a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

De unde ma, tu n-ai vazut ce ''musculos'' era? Daca ai fi fost tu, as fi zis asta. Ai fi inghitit si prelungitorul. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bagati careva sectiunea de ''poante slabe'' si pentru Floarea!

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

Un d-asta sa ai la ziua ta, iti face tot evenimentul rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prostii ai in cap.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Hei. Tipule, ce ti-am facut de imi spui asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nimic mai, vorbeam aiurea, doar ma stii.

| Dragosdoar a răspuns:

Mi se pare mie sau fata are un pic de minte de copil? partea de la sfarsit ma face sa cred asta, cat despre tipurile de masculi nu ma regasesc in niciunu complet, insa sunt cam cate unu din fiecare mai putin cocalaraul