| Daniell25 a întrebat:

Fratilor... care e melodia voastra preferata? Vreau sa vad ce gusturi aveti voi... va pup ♥♥♥

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentan interpretarea lui Lennon de aici: https://www.youtube.com/watch?v=O4_ghOG9JQM

| Daniell25 explică (pentru Gizăz):

Dragutza...

| Gizăz a răspuns (pentru Daniell25):

Are 23 de minute. Nu ai cum să spui că e drăguţă. Nu ai ascultat-o. laughing

| lpavel a răspuns (pentru Gizăz):

Zici ca e o muzica satanista... laughing))

| Daniell25 explică (pentru Gizăz):

Am ascultat ceva din ea laughing

| Daniell25 explică (pentru lpavel):

IPAVEL... ai cont de fb?

| lpavel a răspuns (pentru Daniell25):

NUP! big grin

| Gizăz a răspuns (pentru lpavel):

Păi e. Dacă atât te duce capul să înţelegi din ea... laughing

| lpavel a răspuns (pentru Gizăz):

Ce vrei sa zici ca nu seamana de la mijloc incolo?

| Daniell25 explică (pentru lpavel):

laughing) gata... fiecare cu gusturile luiwinking

| lpavel a răspuns (pentru Daniell25):

OK - dar totusi eu daca as alege o instrumentala, iata una veche care place multora... :) : https://www.youtube.com/watch?v=2QbGUu6oAdY

| Gizăz a răspuns (pentru Daniell25):

Nu e vorba de gusturi aici. Dacă ceva sare de propriul confort auditiv e automat satanist. Asta ţine de apanajul celui care face afirmaţia. De obicei persoane cu mecla adânc înfiptă în fund, care habar nu au o limbă străină pentru versuri şi care nu au ascultat muzică în viaţa lor. Trebuie să fii excesiv de superficial şi semidoct să pui etichete pe ceva ce nici măcar nu înţelegi, doar că te deranjează auditiv. laughing Că nu-i place e strict problema lui. Dar de aici până la a cataloga ceva ce nu pricepe e cale lungă.

| emy a răspuns:

Buna seara, draga! Melodia mea preferata este melodia interpretata de Mirabela Dauer:"E nevoie de iubire". Si eu te pup si iti doresc o noapte linistita. Pa, pa.

| lpavel a răspuns:

Asta-i hitt-ul meu preferat, e tare rau nu gluma! Link :
https://www.youtube.com/watch?v=LJYTtyWUkGM

| Daniell25 explică (pentru lpavel):

laughing)))))) TARE

| lpavel a răspuns (pentru Daniell25):

Asta ziceam si eu... laughing))

| DarkOrbitMoon a răspuns:

N-am una preferata, dar asta ascult acum. :-?
https://www.youtube.com/watch?v=tj4OgWq5OmE

| SHINeeTaemin a răspuns:

Jonghyun -Crazy[Guilty Pleasure] https://www.youtube.com/watch?v=6yIDkbbdOoE
Dalshabet -Big Baby Baby https://www.youtube.com/watch?v=vGKeA3xUzxU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am o melodie preferata. Sunt pe momente. Am un moment in care ascult foarte mult o melodie dupa alta si tot asa. Acum am chef de asta:

https://www.youtube.com/watch?v=I9Xkd6lXrfE

De ce imi place? Mesajul versurilor si al videoclipului este extraordinar de sugestiv si exprima extrem de multe lucruri prin intermediul unei linii melodice extraordinare. De asemenea spatiul in care se desfasoara actiunea este pamant romanesc, un satuc din Brasov, iar majoritatea personajelor, in afara de membrii formatiei Rammstein, sunt romani. Si fata este romanca. Este model.

| PapagalGalben a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce zice da suna bine; p

| anonim_4396 a răspuns (pentru PapagalGalben):

O fata a vazut un trandafir mic
A inflorit acolo in inaltimi luminoase
Si-a intrebat dragostea
daca poate sa il ia

Ea il vrea si asta-i bine
Asa a fost si asa va fi
Ea il vrea si asta-i obicei
Orice vrea ea primeste

Fantani adanci trebuie sapate
Daca vrei apa limpede
Rosu-trandafiriu, oh rosu-trandafiriu
Apele adanci nu sunt linistite

Baiatul urca muntele in agonie
Nu ii pasa de priveliste
Numai trandafirul mic il are in minte
Il aduce dragostei lui

Ea il vrea si asta-i bine
Asa a fost si asa va fi
Ea il vrea si asta-i obicei
Orice vrea ea primeste

Fantani adanci trebuie sapate
Daca vrei apa limpede
Rosu-trandafiriu, oh rosu-trandafiriu
Apele adanci nu sunt linistite

La picioare, o piatra se sparge
Nu mai vrea sa fie pe culme
Un tipat anunta pe toata lumea
Ca cei doi cad la pamant

Ea il vrea si asta-i bine
Asa a fost si asa va fi
Ea il vrea si asta-i obicei
Orice vrea ea primeste

Fantani adanci trebuie sapate
Daca vrei apa limpede
Rosu-trandafiriu, oh rosu-trandafiriu

Apele adanci nu sunt linistite

| PapagalGalben a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru versuri; p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depeche Mode-Wrong
Ma rog, de fapt sunt mai multe dar momentan asta ascult.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Iggy Azalea-BlackWidow
C.O.M-I got style