| Madleneee a întrebat:

Funda! pe disney chennel este o melodie cantata de miruna oprea si cu un baiat "nini" parca!
Videoclipul este acela cu camp rock 2 cu joe si demi lovato!
Cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

I Wouldn't Change A Thing

uite aici http://www.youtube.com/v/poiIjUQFcZY

plz fundita :*

18 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Miruna Oprea si Noni-I Wouldn't Change A Thing

http://www.youtube.com/watch?v=poiIjUQFcZY - Ca sa vizionezi videoclipul iti trebuie ochelari 3D;)

http://www.youtube.com/watch?v=poiIjUQFcZY

| NothingImportant200 a răspuns:

Melodia se cheama "Wouldn't change a thing ", dar pe youtube o gasesti doar in engleza, nu a aparut inca in romana pe youtube. P. S: pe baiat il cheama Noni.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Nu e nini e noni melodia se cheama wouldn`t change a thing http://www.youtube.com/watch?v=poiIjUQFcZY

| Codruta a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=poiIjUQFcZY

Miruna Oprea si Nino - I wouldn`t change a thing
FunditSa?:D

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Poate NONIwaiting nu "NINI" oh go on se vede ca te pricepi laughing baiatu canta de multlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wouldn't change a thing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noni. mai informeazatehee hee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I Wouldn't Change A Thing! Si il cheama Noni, nu Ninilaughing)! Se vede ca te pricepilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e numele adevarat al lui NONI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu ma numesc Diana. Melodia cantata de Miruna Oprea si Noni Ene. Eu am ascultat melodia si pe Disney dar si pe laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e cantata de Miruna Oprea si Noni Ene.
Si dor ca sa stiti, e si in romana, pe yutube! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Noni ene si melodia se numeste Wouldn't Change a Thing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I wouldn't change a thing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste nu asi schimba nimic si pe baiat il cheama noni ene. cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste nu as schimba ninmic sau in engleza i wouldn"t change a thing. iar baiatul se numeste noni ene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste wouldnt change a thing