| elena a întrebat:

Hai, sa nu spuneti, ca nu va place?!

http://www.youtube.com/watch?v=x-7N79InsVc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Ce faci @elena vrei să-i chinui pe cei care nu mai au dragoste de propria Ţară?
Sinceră să fiu gândeşti frumos şi limpede.
Frumoasă melodia şi o voce de aur...

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Multumesc ca m-ai pus sa ma uit la "chestia asta". azi mi-a fost cam rau si melodia asta m-a ajutat sa vomit. sunt recunoscatoare! happy

| EnterSandman a răspuns:

Nu...numi place. absolut deloc, bachiar ma enerveaza, dezgustator.

| Paulla a răspuns:

Asta e muzica?!
Doar un cuvant: Oribil.

| elena explică:

A pierit romantismul din aceasta lume, traiasca Boc si Basescu...

| SussieLex a răspuns:

Buna...nu are rost sa ma prefac.sincer nu prea-mi place!tongue
fiecare cu gusturile lui.eu mi-am zis parerea!
o zi buna!