| DiiXdii a întrebat:

Heeei TPU! am un pitic pe creier in legatura cu melodiile pe care le descarc. cateodata cand descarc una ea vine si cu imaginea albumului pe care se gaseste sau ceva de genu, iar la altele nu sad as vrea sa stiu daca as putea sa descarc de undeva unde sa vina toate melodiile impreuna cu acea poza sad ma enerveaza atunci cand le descarc pe telefon, deoarece player-ul imi pune niste poze foarte ciudate pe care nu le suport sad FUNDA!

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Album artwork... poti sa editezi respectiva poza pentru un numar selectat de melodii din internet explorer. Asa ca iti poti pune o pereche de tate, sau de testicole, depinde ce preferi. (Hey, I am not judging!)