| PisssiMicc a întrebat:

Heeloow TPU ma ajutati si pe je? booonook :* deci de unde pot lua diferite aplicatii si diferite jocuri pentru telefonul samsung galaxi mini? (sa le iau de pe calculator si sa le pun cu cablul de date in teel) care imi da cel mai boon raspuns fundita si voot :* love struck

3 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Of.In primul rand ai postat unde nu trebuie. Cel mai bun site este www.zedge.com pe care il recomand!

| PisssiMicc explică:

Robertyz: e bppn siteul dar nu am gasit jocuri si temele nu merg sad cand le pun in tell

| PisssiMicc explică:

Robertyz: e boon siteul dar nu am gasit jocuri si temele nu merg sad cand le pun in tell