| claudiamis a întrebat:

Heey! Niste versuri faine din melodii rap? Funda cele mai multe, originale si frumoase! mersi mult! :* :*

3 răspunsuri:
| iGoxi a răspuns:

"Te rog sa nu plangi
Ca de fiecare data cand te vad
Lasi rani adanci
Te rog mai da-mi o sansa
Si hai sa rezolvam problemele
In pat acasa".

"Auzi sfaturi peste tot te indemna sa fi tare da in trecutul lor nu vezi deloc probleme ca ale tale"

Daca ti-a placut gasesti mai multe aici https://www.google.ro/......ps?/search
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Evolve21 a răspuns:

Daca vrei versuri rapp si originale cum ai specificat da-mi add tkd_mihai iti trimit versurile proprii. happy
Mostra:Esti intro lume ciudata si nimic nu sti
N-ai habar inctoro sa fugi
N-ai vrea sa risti o incercare
Prin jungla asta de beton plina de cadavre
Stai cill nu-s zombie
Sunt suflete moarte-n cadavre vi
Ma uit mereu la ele gandidu-ma ca le-ar sta bine pe masa de autopsii
Dar sa lasam ura deoparte sa nu ajungem unul din acele cadavre
Balanganind aiurea si comentand de tot ce se poate
Non-stop la vorba ca un MC doar daca de bine ati vorbi
Nu sunteti animale, nu sunteti hoti
Suntem oameni si vrem sa va salvam pe toti!

| Damian95 a răspuns:

Religia e minciuna in caz ca nu-ti dai seama / Cand papa e in picioare pe tron sta Satana /// Sadic-scenariu apocaliptic