Hei...Am o petrecere peste câteva zile și nu prea am muzica de dans...Îmi puteți sugera cstea melodii și noi și vecho??

Răspuns Câştigător
| SnowStaR a răspuns:

1.ANTONIA - Vorbeste Lumea (Radio Edit)
2.Vescan feat. Florin Ristei - Las-o (Dj Zeno Remix)
3.MR VIK - Balkaton 2016 (Dragos Filip Edit 90Bpm)
4.Chucko - Cumbia Pal Body (Original Mix)
5.Affa King & Masta & Stavros Martina - You Got Me (Original Mix)
6. Emiliana Torrini - Jungle Drum (Matt Haze Remix)
7.Deejay Fly & Fabian Sasu - Lorelay (Extended)
8.DUA LIPA - Be The One (JUNGLE & MD REMIX)
9.Major Lazer & MOTi - Boom Boom ( Xenn & Sousa Remix 2016)
10.Lady Bee ft. Noise Cans & Mr. Vegas - Bucka (Rico South Remix)
11. Mira-Bella [ Deejay Killer Remix ]
12.Eve - Who's that girl (Stavros Martina Moombahton Bootleg)
13.Sia feat. Sean Paul - Cheap thrills (Moombahton Refix Franz)
14.Ace of Base - All That She Wants (Moombahteam Remix)
15.Randi - Calc pe suflete (Dj Criswell Edit)
16.Dj Project - Sevraj feat. Ela Rose (extended version)
17.DJ RYNNO & SYLVIA - De Neinlocuit (Extended)
18. Faydee - Legendary (Criswell & MD Remix) [Extended]

19. MIRA - Bella Bella (Radio Edit)
20.Lariss - Droppin Da Bomb (Extended Mix)
21.Eric Zatt (George Zala) - Hai sa ne iubim (extended)
22. Whats Up - Bine (Clanker Jones & Dj Adrianno Remix) Extended
23. OTILIA & Andrea FT SHAGGY - Passion (DJ JUNGLE and M.D. XTD RMX)
24.Deejay Fly Feat Fabian Sasu - Believe (Extended)
25. Mike Diamondz - La Onda (LLP Remix)(Extended)
26.Adda - Lupii (Clanker Jones Remix) [Extended]
27.Ruby Feat. Dorian Popa - Buna, ce mai zici (Clanker Jones & Dj Adrianno Remix) Extended
28.Imany feat. Filatov & Karas - Don't Be So Shy (Extended Mix)
29.Vanotek - I'm Coming Home (AlexC Edit)
30. Gojira vs. Liviu Vasilica - Fire-ai tu să fii de murg (Jungle & Daniel Mitroi Remix 2016)
31.BUG MAFIA FT CATALINA-Poveste Fara Sfarsit`2K16 DJ JUNGLE and M.D. VOCAL DEEP RMX EXTENDED
32. Jack Perry - Dime (DJ Dark & Future Nation Remix)

Sper sa iti placa. happy

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Descarca de pe YT un mix cu melodii!