| Emena a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare. Ce s`a intamplat cu fetele de la Blaxy Girls? nu am mai auzit nicio melodie noua de la ele sad

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este greu sa te mentii in atentia publicului atunci cand te lansezi cu un hit! Fetele de la Black See (de unde vine denumirea lor!), probabil ca trebuie sa si invete, ca toate erau mititele, iar patronul lor, Costi Ionita este mai mult pe "afara" si nu mai este nici el in lumina reflectoarelor! In schimb C. Ionita se ocupa intens de Inna si cariera ei.

6 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Ba da au scos una noua rock yourself
pai nu prea au mai scos in ultimul timp, daca unele au fost cu bacul, cu inscrierea, mai ales solista
dar uite noua piesa:
http://www.youtube.com/watch?v=dAQetTvbu2E

| DakotaRoyse a răspuns:

Vai de capul muzicii din tara asta. Daca nici astea nu rezista, ma mut in Slovacia.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Si ce te mira? asa vor ajunge si hannah montana si jb smug

| Domyno a răspuns:

Sa ne rugam † RคŁûċค ◕ sa fie asawinking

| RoxiutzaRux a răspuns:

Asta am obs si eu!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au tacut. A mai scapat lumea de o trupa comerciala de 2 bani.