| denisa0126 a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare. este o melodie cantata de o fata/femeie. si la refren zice ceva de genu "tell me why you say goodbye". dupa care la sfarsitul refrenului zice " just tell me why, tell my why". stiti cum se numeste? va rog ajutati-ma. dau funda. multumesc :*

5 răspunsuri:
| Liuuu a răspuns:

Taylor swift sigur

| denisa0126 explică:

De fapt am gasit-o. e o "artista" romanca daca nu ma insel. daca va place melodia. aceasta e http://www.youtube.com/watch?v=fCjM3MT_gSw

| denisa0126 explică:

Va multumesc oricum :*:*