| Anna_Anutaa_2000 a întrebat:

Hei!
Am văzut acum mult timp un videoclip muzical pe YouTube filmat de pe capul unui băiat(el nu apare în videoclip) ce întâlnește o fată cu care fuge in lume și au parte de tot felul de aventuri. In prima se duc să mănânce la un restaurant și ea nu vrea sa mai plătească și fug, apoi incep sa fure portofele prin parcuri, se droghează, își fura colegii de camera etc
Apoi el da timpul înapoi și la toate fazele astea o oprește și le face bine, iar ea la final îl împușcă.
Vreau neapărat să dau de videoclipul asta. Ajutor!

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Partea cu ea il impusca la final a atras asa de multe raspunsuri big grin
insa iti urmaresc intrebarea, si eu sunt curios dupa asa un videoclip tongue

| Anna_Anutaa_2000 explică (pentru Bizon95):

Era un first person video
Observ că nu prea am noroc să îl găsesc