| andreeandreea18 a întrebat:

Hei...am vazut mai demult un clip pe youtube...era cu un tip care ii invata pe incepatori cum sa cante la chitara. exact la inceput tipul respectiv a specificat cum trebuie 'lovite' corzile chitarii cu acea pana.nu imi mai aduc aminte exact..trebuiau lovite de sus pana jos de cateva ori si apoi de jos pana sus sau ceva de genul.imi spuneti si mie va rog cum trebuie sa te joci cu corzile? va roog :*

1 răspuns:
| bettybetty a răspuns:

Trebuie sa te iei si de alfabetul chitarii,cred ca era ceva de genu:A,A*,B,C,D,D*,E, F*, G, G*, si din nou, A*