| marian0989 a întrebat:

Hei am vazut multe intrebari despre tot felul de muzica: manele, muzica de club, dar nu am vazut o intrebare sa zica cine stie un site de cantece bisericesti. De ce? Pentru ca exista lipsa de credinta, lipsa de Dumnezeu.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă crezi în Dumnezeu nu înseamnă că trebuie neapărat să asculți cântări religioase. Cântările religioase sunt o formă de rugăciune, dar sunt doar o formă, te poți ruga și prin alte moduri. Eu de exemplu cred în Dumnezeu și sunt olimpic la religie, dar ascult rock. Poate părea ciudat, dar nu ești obligat să asculți muzică bisericească dacă ești credincios.
Baftă

| a2 a răspuns:

De fapt, cred a ascultam diferite tipuri de muzica in diferite etape ale vietii.
Cand eram mica, ascultam rap, hip-hop, dance.
Cand am mai crescut am inceput sa ascult pop.
Acum, ascult doar rock.
Peste cativa ani probabil voi asculta balade sau melodii mai lente.
Iar cand voi fii batrana voi asculta muzica bisericeasca si cu siguranta atunci nu voi mai posta pe acest site.

Ps:Observa ca nu am ascultat si nu voi asculta niciodata manele.

| Gyovyy a răspuns:

Doamne c intrebare. aiurea?