| broker69 a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre miley cyrus/hannah montana? dau funda pentru cel mai convingator argument

Răspuns Câştigător
| Marco14 a răspuns:

E o drogata...

5 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Argument la ce?
In fine...ce parere am despre ea? Pai este o vedeta careia i s-a cam urcat celebritatea la cap...in rest mi se pare o persoana amuzanta, foarte de treaba, care nu se da batuta.Intr-adevar nu mai este un exemplu asa de bun de urmat,in urma incidentului cu salvia, multi parinti criticand-o, dar pentru mine a ramas aceiasi.In plus nimeni nu ne da dreptul sa o criticam,la fel ca si ceilalti,este si ea un om,si greseste,este ceva omenesc.
Ma bucur daca nu te-am plictisit,daca consideri ca nu merit funda, nu-i nimic, oricum nu ma incalzeste cu nimic.happy

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Drogate oh go on

| Summer5505 a răspuns:

Pai, eu una ma declar o mare fana [daca sunt sau nu e alta treaba]
fara sa exagerez, Miley mi-a schimbat preferintele, idealurile, parerile si poate chiar viata.
Bineinteles ca stiu ce a facut si cum a gresit doar ca unul din motivele pentru care ma consider fana este faptul ca nu o judec si o sustin orice ar face.
Stiu de scandalul cu filmuletul in care se drogheaza, pentru care este criticata si pentru care a fost plasata pe locul I in topul vedetelor cu cea mai proasta influenta. Doar ca ceea ce nu multi stiu este posibilul motiv pentru care ea a facut aceasta greseala... [pana la urma copilaria in lumina reflectoarelor are consecintele ei]. Parintii ei au divortat cand ea a implinit 18 ani, prietenii s-au indepartat de ea cand Miles avea mai mare nevoie de ei, iar paparazzi o urmareau peste tot, fiecare miscare a ei fiind pe prima pagina a ziarelor! Cat despre aparitiile de pe scena, cred ca sunt tot din cauza ca a crescut printre paparazzi. A... cedat! S-a saturat sa fie controlata si a vrut sa demonstreze ca poate sa faca ceva ce nu ar fi bine.
Ma gandesc ca toata adoratia mea fata de ea se datoreaza faptului ca am crescut cu " starul secret " Hannah Montana

| Sellena_4766 a răspuns:

Pai mi-a placut mai mult de ea inainte, acum s-a schimbat.Inafara de cateva melodii restul mi se par oribile incerca mereu sa isi schimbe stilul ca sa para mai interesanta si asta mi se pare cea mai proasta idee.Acum fiecare face ce vrea, plus ca am vazut niste poze cu ea drogata, deci... fiecare trage ce concluzie vrea. Bye :*

| MaRiUs_4297 a răspuns:

Eu am avut o parere bun pentru miley cyrus dar cand am auzit toate lucrurile acelea...mi se pare ca a luat-o pe un drum gresit sper ca ii vor veni mintile la cap.despre hannah montana am o parere buna este mai cuminte fata de miley cyrus.