| dedddddd a întrebat:

Hei :*Cine e din >Arad?:Ati fost la Atrium ca concertul lui Alex love struck?

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Sunt din Arad, dar n-am fost.

| dedddddd explică:

Am fost love struck Alex ii prea grozavv love struck cine a fost poate sa imi spuna ce melodii a cantat va rog love struck kiss nu am fost de la inceput straight face are ceva melodii mai noi?(in afara de Don't Say it's over) sau ceva melodii dar nu asa cunoscute? va rog happy

| KimY a răspuns:

Eu sunt din arad dar nu am fost!

| sweetcandy_6705 a răspuns:

Sunt din arad... da n-am fost la concertstraight face

| xxdaianaxx a răspuns:

Hyy>big grin

| xxdaianaxx a răspuns:

>.>dc nu s-a postat tot?-.-'
trebuia sa mai fie:,, si eu sunt din arad, dar nu am fost la concertul lui, tu ai fost?''