| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Hei` happy! Deci acum cateva minute am auzit la Radio 21(Request 629) o melodie, dar o caut de mult timp si n-am gasit-o.melodia este cantata de un barbat, seamana cu vocea lu Connect-r si la refren suna cam asa:Oh no, she`s true number one [.]Oh no [.]si pe la refren sunt niste sunete cum is la Hapiness dar nu sunetele alea, diferite de acest sunet, dar v-am dat un exemplu.nu stiu daca am scris corect sau v-am explicat bine, dar sper sa intelegeti happy

Răspuns Câştigător
| ByaPsy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kpq6RXjikYs cred ca asta e ceea ce cauti :)

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

E cumva Matteo - Champion?