| diana817 a întrebat:

happy..Acum cateva zile am auzit pe Hit Music Chanel o melodie, dar nu imi mai aduc aminte versurile si nici cine o canta.Stiu doar ca era un barbat brunet,englez, iar videoclipul contine imagini cu albastru si negru. ceva de genul.iar refrenul continea "uuuu"..Seamana putin cu melodia lui KEO Fallin..acel "uuu"... sper ca ma puteti ajuta..MULTUMESC!

1 răspuns:
| Walve a răspuns:

Asta parca bate in albastru, doar ca in loc de "uuuu" e "goaaahhh" http://www.youtube.com/watch?v=_jw7yk8hm_0