| DianaMartinez a întrebat:

Am o intrebare mai...ciudatica. De fapt o problema.
Deci,acum cateva zile am descoperit-o pe Iuliana Beregoi si de atunci imi doresc sa fac precum ea (sa merg la next star, sa ma apuc de vlogging si pana la urma sa incep sa lansez melodii). Voce si ureche muzicala am (am mai facut cursuri de canto in trecut), vlog deja am, si...dap...
Insa nu stiu cum sa ii explic mamei mele de aceasta....dorinta ca sa zic asa. Va rog fara bataie de joc, mai sunt milioane de intrebari la care va puteti bate joc. Am nevoie de ajutor. Dau funda. Va rog sfaturi serioase...pls.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| ImUnlord a răspuns:

Spune-i direct. Fara ocolisuri. Spune-i ca asta iti doresti tu.