| RoxYuuKikyo a întrebat:

Daca nu ai voce, ureche muzicala si mergi la canto poti sa-ti formezi vocea... pentru cantat? laughing

Răspuns Câştigător
| Chocolate26 a răspuns:

Desigur..desi eu nu am avut problema asta.dar crede-ma poti sa iti formezi voceahappy

3 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Sigur, toti avem voce doar ca nu este lucrata.(nu vrei sa o auzi pe a mea crede-ma)

| RoxYuuKikyo explică (pentru Kramerwalt):

Adica: Daca ai merge la lectii de canto ai putea incepe sa dai concerte? laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Daca-ti doresti cu adevarat si muncesti(si fie vorba intre noi mai ai si o pila, glumesc)da sigur ca poti da si concerte!