| AleAnyo a întrebat:

Am si eu doua intrebari:
1) Cine stie cum se numeste melodia de la genericul serialului "Shake it up"(totul pentru dans)?
2)Vreau sa-mi mai pun niste melodii pe telefon si nu stiu ce melodii. Voua ce melodii va plac? Imi dati si mie niste idei,,, va rog?
Primul care raspunde are FUNDA si VOT(FOLOSITOR si INTELIGENT) sI daca imi plac si celalalte vor primi si ele voturi (FOLOSITOR si INTELIGENT)

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Melodia se num Selena Gomez - Shake it up

http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg

2 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

1. melodia se numeste Shake it up (interpretata de selena gomez)
2. care iti plac. eu am vreo 10 : selena gomez - who says, puya - undeva-n balcani, etc... nu le stiu pe derost. sper ca te-am ajutat happy

| Flöricicä a răspuns:

1)Melodia se numeste Shake it up si este interpreteta de Selena Gomez.Mai stiu melodia http://www.youtube.com/watch?v=aLGGc_5H7Ds.2)Ce melodie iti place, aia o pui pe telefon. Ceea ce asculti.Eu am 129 si mai vreau.mereu cand aud o melodie frumoasa retin cum se numeste si cine o canta si o downloadez si cu ea pe telefon.Iti dau cateva ex.:Smiley-Love is for free,Plec pe marte; Puya ft. Connect-R-American dream; Metallica-One,The Unforgiven; Justin Bieber-Somebody to love; Guess who-Manifest, Locul potrivit; Jonas Brothers-L.A. Baby, Set this party off; Maroon 5-Wake up call...etc.Unele sunt putin mai vechi dar imi plac:Dsper ca te-am ajutat:)