| RainbowAndra a întrebat:

Hei TPU ^_^. Am si eu o curiozitate, care-i melodia voastra preferata? Dar cantaretul/cantareata?
~voturi, poate si funda big grin~

Răspuns Câştigător
70 răspunsuri:
| คภ๔гєยtzค16 a răspuns:

Melodia Delia-Africana. Cantareata-Delia Matache.

| GamerIntentions a răspuns:

Daft Punk! stiu ca e veche da e foarte tare.
http://www.youtube.com/watch?v=gAjR4_CbPpQ

| RainbowAndra explică (pentru GamerIntentions):

Fain si interesant videoclipul, nu conteaza cat de veche e o melodie daca iti place, sincer pe mine ma enerveaza majoritatea muzicii de azilaughing

| GamerIntentions a răspuns:

Sau inca o melodie relativ tare (e dubstep relativ intens si nu e pentru oricine) este Klaypex - Everybody crazy

http://www.youtube.com/watch?v=1fiqkJqngM4

| GamerIntentions a răspuns:

Totusi daca zici ca te enerveaza muzica de azi am eu personal o sugestie. Numele cantaretei este Lana Del Rey si are o profunzime extraoridnara atat in versuri cat si in versurile cantate.

http://www.youtube.com/watch?v=cE6wxDqdOV0

| rebecutza12345 a răspuns:

Melodia mea preferata este k la meteo, iar cantareata prefereta antonia

| Tolea19980111 a răspuns:

PSY-Gangnam style

| ChristinaLaura a răspuns:

Adam lambert - Whataya want from me happy

| Dyzii a răspuns:

Criss - Goodbye (piesa originala) in Pariu cu viata. Trupa Lala Bend

| aurel08 a răspuns:

Sore feat Alex Velea-Boy Boy

| StefiyCool14 a răspuns:

CRBL si Adda-Petre si cantaretul/eata mea freferata sunt: CREBL, Alex Velea, Rihanna, si asa multi alti