| Anna98Anna a întrebat:

Care este cantaretul\cantareata voastra preferata?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Juanes / Avril Lavigne.

| saymoon a răspuns:

Cantaret -Adam lambert si atat.

| xAvrilx a răspuns:

Cantareata mea preferata e Nicole Scherzinger(From Pussycat Dolls). Imi place foarte mult si Fergie:X.

| NarcyNarcisa a răspuns:

Pai sunt mai multi:Trupa Muse, Shakira, Beyonce, Arsenium, Lady GaGa, Britney Spears, Enrique Iglesias...etc

| DeXxa a răspuns:

Eminem happy

| Shake a răspuns:

Mai multihappypee wee, luis fonsi etc.happy

| AidaAmaranta a răspuns:

Paramore:X Three days grace si breaking benjamin:X

| melissa_3397 a răspuns:

Grasu xxL, Nane. mosano laughing eee?smug a tai?

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Taylor Swifthappy

| wish221 a răspuns:

Ellie Goulding si Lily Allen.Au niste cantece cu adevarat speciale...si nu sunt comerciale ca toate din ziua de azi!happy

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Pai...Depinde la ce te referi:la voce sau la ce transmite prin cantece. Pentru voce ar fi Lady Gaga. Dar la ce transmite prin cantece l-as alege pe Justin Bieber, datorita faptului ca eu cred ca transmite bucurie prin cantecele lui, si poate si putin romantism, dar foarte putin. Dar cantaretul/cantareata ta preferata?

| rastaman590100 a răspuns:

Cumicu, Raku, Cedry2k.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Cantarete: Avril, Shakira, Selena, Miley, Demi, etc etc...
Cantareti:Alex, Connect-r.Smiley,etc etclaughing

Nu prea imi vin acum in mintehappy Daca cauti melodii pe pare sa le asculti, dai una din cantareti/ele astealaughing

| Mikiee a răspuns:

Hayley Wiliams împreuna cu trupa Paramore canta niste cantece mortale. Pur si simplu ma inspira si ma relaxeaza. Dar a/al ta?

| Hazelnuttie a răspuns:

Pai am mai multi... Pee Wee, Lady Gaga, Beyonce.

| strawberry666 a răspuns:

Adam Gontier[3DG]; x

| tany_2104 a răspuns:

Justin Bieber