| Fllorentina a întrebat:

Hei TPU :* stie careva cum se numeste melodia aia din reclama de la orange, cand fata ii tot scrie biletele la baiat, iar el le rupe facand o floare. La final ii da acea floare:d. deci intrebarea este cum se numeste melodia? dau funda si voturi happy

Răspuns Câştigător
| tpac a răspuns:

Buna.uite aici.plain white t's - rhythm of love. funda te rog!

2 răspunsuri:
| Fllorentina explică:

Mersi multttttt De cand o cautammmmmmmstraight facestraight facestraight face Ai funda CLARRR

| Alexandra2095 a răspuns:

Buna :* Plain White T's - Rhythm Of Love
http://www.youtube.com/watch?v=JWiwuiT58Yc&ob=av2e
Si eu iubesc melodia :X