| adryvalenyy a întrebat:

Va place melodia Selena Gomez - a year without rain? :x:X http://www.youtube.com/watch?v=M8uPvX2te0I&ob=av2e

10 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Sel e my idollove struck, iar aceasta melodie si acest videoclip sunt foarte specialelove struck.Selena a spus ca melodia"a year without rain"este foarte personala.

| iuliana04 a răspuns:

Imi palce totul cite putin. dar clipul e putin plictisitor!

| DonnaEmperatriz a răspuns:

DA! e tare draguta melodia in sine, iar selena este foarte frumoasa.ador rochia ei :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ce zici, fa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ne ppppppllllllllace eu chiar am cantat-o pe scena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plc mult mai ales videoclipul.stiai ca selena si-a scos rochia din videoclip la licitatie

| AstaMica15 a răspuns:

E super faina

| cosmin123bos a răspuns:

Da. e superba

| selena_3868 a răspuns:

Da, e superba. La fel ca Selena.E super frumoasa si melodia is ea.